rasan
13 دی 1401 - 23:52

مکتب سردار شهید سلیمانی در همه عرصه‌ها تبیین شود

بوشهر- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مکتب سردار شهید سلیمانی باید در همه عرصه‌ها تبیین و ارائه شود.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری عصر سه شنبه در نشست هسته‌های گزینش با گرامیداشت سومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با اشاره به ویژگی‌های برجسته این شهید والامقام، اظهار داشت: سردار قاسم سلیمانی دارای ویژگی‌های خاصی است که توجه به آن در همه عرصه‌ها کاربرد دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص ویژگی‌های شهید سلیمانی خاطر نشان کرد: شهید سلیمانی با اخلاص و مجاهدت از دنیا عبور کرد و در مسیر تعالی قرار گرفت.

امام جمعه بوشهر با تشریح بخشی از ویژگی‌های شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: شهید سلیمانی یک کتاب برای تعالی انسان تلقی می‌شود که باید آموزش داده و عملیاتی شود.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی یک ذره به دنیا تعلق نداشت و آخرت‌گرا بود گفت: مکتب سردار شهید سلیمانی باید در همه عرصه‌ها تبیین و ارائه شود.

صفایی بوشهری با مهم برشمردن جایگاه هسته‌های گزینش در دستگاه‌ها، افزود: پیشگیری از تخلفات در ادارات و جلوگیری از سقوط در مشکلات یکی از رسالت‌های این حوزه است.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به اهداف و توطئه‌های دشمن، خاطر نشان کرد: یکی از طرح‌های دشمن نفوذ در بدنه و ارکان جامعه است که دشمن فوق‌العاده پیچیده عمل می‌کند و در این راستا نقش شما بسیار مهم و تأثیرگذار است.

امام جمعه بوشهر نقش مدیران و کارکنان در شتاب دادن به اهداف و مسیر انقلاب را مهم دانست و اضافه کرد: تلاش برای رسیدن به تمدن اسلامی یکی از رسالت‌ها است که باید در تحقق این مهم تلاش شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 953553